חברת "הר ברמה" בע"מ

החברה נוסדה בשנת 2017 התשע"ז ע"י עמרם מינצברג  יו"ר החברה וזאב וקסברגר מנהל החברה

עמרם מינצברג הינו בעל נסיון של למעלה מ-20 שנה כיזם, קבלן ומפקח בתחום הבניה. נסיונו היחודי הינו בעיקר בפרויקטים של תוספות ומבנים מיוחדים ומורכבים לביצוע, באזור שכונות גאולה ומאה שערים, וכן בפתרון בעיות הנדסיות ותכנוניות אל מול הגורמים הנדרשים ומול דיירים ושכנים.

זאב וקסברגר הינו בעל נסיון של כ-15 שנה כמנהל פרויקטים ומפקח בתחום הבנייה והשיפוצים.

בעל תעודת מנהל פרויקטים בבנייה מטעם "הטכניון", בעל תעודת יועץ השקעות מ"האוניברסיטה הפתוחה" ותעודת נדל"ן חו"ל מ"האוניברסיטה העברית".

המאפיין בעבודותיו של זאב הינם הסדר והארגון בפרויקטים, תוך הכנה דקדקנית של הפרויקט מראש על כל מרכיביו, למידה ושדרוג מתמידים על סמך נסיון קודם של כל פרויקט, ואיכות ביצוע עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות.

השילוב היחודי בין השניים הוביל להקמת חברת "הר ברמה", כך שבפרויקטים שמבצעת החברה נהנה הלקוח הן מהנסיון הרב והחשיבה הייחודית של עמרם והן מהסדר ואיכות הביצוע של זאב.

החברה מקפידה להחזיק בכל אתר מעבר למנהל עבודה מוסמך גם מפקח שדואג לכל הסביב: תיאומי יזם, דיירים, שכנים וכל הדרוש, עם דגש על מענה מיידי לכל פנייה ובעיה.

כמו כן בכל פרויקט מלווה את העבודה נציג מטעם החברה לצורך תיאומי תשתיות וכל הנדרש בבירוקרטיה, הן לצורך הבנייה והן לצורך קבלת טופס 4 ללא עיכובים.

החברה עובדת עם אדריכלים, מהנדסים, קבלני משנה, ובעלי מקצוע מהטובים בתחומם.

"הר ברמה" מתמקדת ביזום, ניהול פרויקטים, תמ"א 38 ובנייה ליזמים ופרטיים, בהיקפים של כ-1000 מ"ר ומעלה באזור ירושלים.

החברה שואפת למצוינות בתחומה, ביצוע עבודה ברמה גבוהה, תוך שדרוג מתמיד של עבודותיה מפרויקט לפרויקט, ונתינת מעטפת כוללת לרוכשים, יזמים ודיירים.